Objednajte si hru za uvádzaciu cenu

Sme v poslednej fáze. Aby sme hru mohli posunúť do tlače, potrebujeme vašu pomoc. Podporte nás medzi prvými, hru získate za uvádzaciu cenu s bonusom pre prvých podporovateľov. Ďakujeme vopred za Váš príspevok. Už na Vianoce vás odmeníme hrou, ktorú si zahráte s najbližšími.

Rovnako vám ďakujeme aj za každé pekné slovo, fotku, komentár, páčik či zdieľanie na sociálnych sieťach. Čím viac podporovateľov získame, čím skôr ich získame, tým skôr hru uvidíme doma v našich obývačkách.

Ako funguje predpredaj cez crowdfunding

Kedysi sa spoločenské hry vydávali len jedným spôsobom - autor oslovil vydavateľstvo, vydavateľstvo sa dohodlo s distribútorom, distribútor dodal hru do obchodu a tam si ju ľudia mohli kúpiť.

Ak dnes autor dokáže svojím nápadom osloviť dostatočné množstvo ľudí cez internet, ako napríklad cez StartLab, a tí mu za ňu vopred zaplatia, nemusí sa spoliehať iba na vydavateľov, distribútorov a kamenné obchody. Podporovatelia projektu nielenže dostanú novú hru za výhodnejšiu cenu než v obchode, ale majú aj možnosť získať špeciálne odmeny, alebo tiež ovplyvniť to, ako bude finálna hra vyzerať.